اولین کیف دوشی که برای خودم خریدم را خیلی خوب یادم می­آید. نوجوان بودم و کیفم یک مدل دوشی کوچک با رنگ مشکی و از چرم طبیعی بود، که آن را به قیمت ۷۰ هزار تومان خریداری کردم. خیلی آن کیف را دوست داشتم و همه جا همراه خودم می­بردم. حالا، ۸ سال است که از آن استفاده می­کنم و تمام خاطراتی که برایم زنده می­کند را دوست دارم.

اما حالا در انتخاب و خرید کیف دوشی نگاه متفاوتی دارم. الان تعریف من از یک کیف دوشی بیشتر متمرکز به کاربردی بودن آن است. اما همیشه این نکات را در انتخاب کیف رعایت می کنم: داشتن رنگ خنثی و طراحی کلاسیک! و این یعنی انتخاب کیفی که می شود آن را با هر لباسی ست کرد!

در انتخاب کیف دوشی همیشه به خاطر داشته باشید که اگر از رنگ خنثی انتخاب کنید، به راحتی می توانید آن را با انواع لباس با هر طرح و رنگی ست کنید. از طرف دیگر، طرح های کلاسیک کیف دوشی، هیچ گاه قدیمی نمی شوند. و نکته دیگر اینکه خرید کیف چرم طبیعی، یعنی استفاده در مدت زمانی بسیار بیشتر، به شرط مراقبت مناسب از آن!
انتخاب کیف دوشی

خرید کیف دوشی با قیمت مناسب

اگر می­خواهید خودتان را متقاعد کنید که چرا باید یک کیف دوشی بگیرید، خواندن این مطلب را ادامه دهید

  1. کیف دوشی بسیار کاربردی‌ست!

کیف دوشی، همراه خوب شما در خرید، محل کار، مهمانی و استفاده های روزمره دیگر است. دسترسی به آن آسان است و اگر نوع چرمی آن را انتخاب کنید، یک عمر با شما می ماند!

  1. این مدل کیف تقریبأ با هر نوع لباسی ست می­شود

می­توانید یک تیپ روزمره واقعأ ساده داشته باشید، مثلاً یک شلوار جین و تی­شرت سفید بپوشید. اگر یک کیف دوشی چرم هم به آنها اضافه کنید، ظاهری موجه تر خواهید داشت.

  1. کیف های دوشی هدایای ارزنده ای هستند!

من از همین الان می­دانم که بچه­های من قرار است کلکسیونی از کیف­های چرم دوشی داشته باشند! خود من همیشه دوست داشتم وسایل ۲۰ تا ۳۰ سالگی مادرم را ببینم تا خاطره و داستانی را زنده نگه دارم. از طرفی کیفهای دوشی از نظر قیمت، کاربرد و تنوع دست شما را برای خریدن به عنوان هدیه باز گذاشته می گذارد.

  1. با پولی که صرف خریدن کیف­های جدید جور و واجور می­کنید، می­توانید یک کیف دوشی چرم طبیعی عالی بخرید!

یک لحظه فکر کنید. فرض کنیم سالی چند هزینه ای را صرف خریدن یک کیف دستی یا دوشی مد روز می کنید. این کیف ها سال آینده قابل استفاده نیستند، چون مد روز نیستند و دل شما را خواهند زد. بنابر این اینجور وقتها دست نگه دارید، کمی فکر کنید و پولتان را صرف خریدن چیزی کنید که مدت بیشتری برایتان بماند. کیف های دوشی چرم طبیعی و به خصوص چرم شتر انتخاب فوق العاده ایست!

خرید کیف دوشی با کیفیت

منبع  : noozdah